برگزاری دوره های آموزشی iBT TOEFL و IELTS

برای کسب نمره ی مطلوب در آزمون IELTS و TOEFLعلاوه بر داشتن دانش زبان انگلیسی در سطح متعارف، آموختن راهکار های مناسب به زبان آموز کمک خواهد کرد تا به نتیجه ی دلخواه دست یابد و نمره  ای مطلوب را کسب نماید. آموزشگاه هیراد یزد این امکان را برای دانشجویان و زبان آموزان فراهم می نماید تا در طی دوره های آمادگی آزمون  آیلتس و تافل، علاوه بر یادگیری وجمع بندی مطالب، تسلط بر هر چهار مهارت زبان انگلیسی (speaking , listening , reading ,writing)، تکنیک های موررد نیاز آزمون را بیاموزند. قبل از شرکت در دوره های آموزشی، بر مبنای نمره ی کسب شده سطح و توانایی داوطلب گرامی مشخص  می گردد و تنها در صورتیکه توان علمی داوطلب حداقل در سطح  متوسط یاIntermediate باشد اجازه ثبت نام به وی داده می شود. درغیر این صورت، شرکت در کلاس های سطح پایین تر  به آنها پیشنهاد خواهد شد.

بدین منظور دوره های آمادگی آیلتس شامل دو دوره ی آیلتس و آیلتس پیشرفته (که برای شرکت در دوره ی آیلتس کسب نمره ی 5 تا 6 و آیلتس پیشرفته نمرات بالاتر از 6 الزامی می باشد) و تافل شامل  دو دوره ی تافل و تافل پیشرفته (که برای شرکت در دوره ی تافل کسب نمره ی 64 تا 78 و تافل پیشرفته 79 به بالا الزامی می باشد) برگزار می شوند.  

 علاقه مندان به شرکت در آزمون و دورهای آموزشی می توانند در صورت هر گونه سوالی از طریق تماس با شماره تلفن 03537306120  اقدام نمایند. 

 

1397/10/15
: 0 : 0